January 2016

VYSVĚDČENÍ! :D

27. january 2016 at 15:28 | Nicky
Ahoj,
zítra je VYSVĚDČENÍ! Wow! Mé první na gymplu! :D Jsou různé typy lidí: někoomuse vše povedlo a je spokojený, někomu se něco nepovedlo ale je mu to jedno a někdo to celé pos*al :D Já si teda chci vzít něco svátečního, ale všechny věci (skoro všechny) mám zabalené (kvůli stěhování) tak uvidiím jak to s mým outfitem dopadne :DD Každopádně vím, že budu mít samé 1 ALE v mstice to mám mezi 1 a 2 tak uvidím co mi dá. PS. Dneska vás zahrnu otázkami :D Hned po škole jedu k Tonči (mé BFF ♥) tam přespím a pak v pátek dojedu dom. V sobotu po obědě vyrazíme s mamkou, Tončou, tetou Marci (Tončinou mamkou) do lázní ♥♥♥ ÓÓÓ To bude super! Pak se vrátíme a v neděli pojedu k tetě Andrejce a od tety Áji k tetě Mirce :D
TAK A TY OTÁZKY:
♥ Co budeš mít na vízo? (pokud nevíš typni si :D)
♥ Budeš svátečně oblečená/ý?
♥ Taky se učíte? :/
♥ Jakej si typ? :D
Samozřejmě nemusíte odpovídat ale BYLA BYCH MOC MOC RÁDA! ♥ Opravdu mě těší, když vidím že si mé články čtete a VYJÁDŘÍTE s k nim. Děkuju ♥
Nicky

Baby lips vs. Eos?

23. january 2016 at 19:52 | Nicky |  Review
Ahojky,
dneska jsem se rozhodla vydat článek, který zařadím do rubriky "review" tedy "recenze" ...
Baby Lips
Samozřejmě vím, že Baby Lipsů je o dost více druhů, ale já sem dám jen takové ty "základní" :D Jediné dva, které mám a mám s něma opravdu dobré zkušenosti jsou "Pink Punch" a "Cherry me" ...nevysušují mi rty a navíc Cherry me krásně voní! No ale to je pouze můj názor. :) V anketě pod článkem budete moci o Baby Lips hlasovat :) Do komentu napište názor na ně + který máte nebo nemáte :)
Eos
Taktéž je o dost víc druhů. S Eosi tedy zkušenosti opravdu nemám, ale mám spoustu kamarádek které ano. Jedna z mých kámošek říkala, že summer fruitt je pro ni jasná volba. Na fb se ale objevili příspěvky, kde píšou, že eos ničí rty...je to pravda? - podle mě se jedná pouze o fake. V anketě můžete hlasovat pro eos. Do komentu názor + jaký máte, který vám nejvíc vyhovuje, nebo jźda vůbec nějaký máte. :)
♥ Měla bych si eos koupit?
Nicky

♥Layout1

17. january 2016 at 18:33 | Nicky |  Graphic
Ahojky,
takže už dávno mi někdo říkal ať zkusím vytvořit a nastavit svj vlastní layout a já se tomu pořád bránila. No ale nakonec jsem se rozhodla že ho udělám a nastavím. Snad se Vám líbí, názory prosím do komentáře. Dělala jsem ho opravdu sama, ale na krátkou dobu si ještě nechám menu, které vytvořila Emdie a brzy ho sundám aby se nezlobila. :) Budu ráda za kladné komentáře, ale i za konstruktivní kritiku. :)
Layout | ft. Ruggero Pasquarelli, Martina Stoessel, Lodovica Comello | 2 hod. | spokojenost: 90%

Nicky

VYHODNOCENÍ AFFILIATES ♥

15. january 2016 at 17:42 | Nicky |  O blogu
Ahojky,..(už není můj pozdrav :D)
No z tolika affiliates ♥ mi jich zůstalo jen 8 nebo kolik, ale i takového čísla si moc vážím a jsem moc šťastná a moc děkuju ♥ Jde vidět že aspoň celý můj blog není na nic ale že na něj chodíte a doufám že tu návštěvnost ještě vzroste :) Mimochodem do komentů prosím nějakou dobrou grafičku (chtěla bych novej design a se svýma nejsem 100% spokojená) ...No nebudu tu zas tak dlouho kecat..ehm..všimli jste si -> dneska bez popisku :D Snad nevadí...jdeme na to:
ZŮSTÁVAJÍ:


BTW. W-violet se nezapsala, ale zůstává, protože je moje oblíbená blogerka a pak zjistím jestli chce, nebo nechce být mou affs :) Ostatní bohužel mažu, protože se buď neozvaly nebo nezapsaly. S Emdie chodím do třídy a tu teď mažu, ale jestli se vrátí tak si jí opět zapíšu. Ve wardrobe jsem pořád u ní. :) Tak snad jsem na nikoho nezapomněla :) brzy zapíšu i do menu, ale dnes to ještě nebude.
Nicky

Violetta

12. january 2016 at 20:54 | Nicky |  Review
Ahojky, zařadila jsem to do review ae recenze to ani není...dřív jsem se na seriál Violetta dívala skoro furt, ale postupem času nebyl čas :D (to znělo blbě, ale rozhodně jste to pochopili :D) Pro ty kdo neví, i když dle mého názoru se nikdo takový nenajde :D tak hlavní postavou je Martina Stoessel (Violetta) a národnost a tak sem psát nebudu :) určitě ten seriál znáte. A když náhodou ne, tak nevadí. Chci se zeptat jaký na tento pořad máte názor? Mě osobně se moc líbí, ale připadalo mi že se ten děj prvně opakoval..nevím jestli mé vyjadřování pochopíte. Ale teď mám online TV na mobilu takže se mohu (co to? - možu -- ze mě bude spisovatel :DD) dívat i zpětně..no akorát se mi předevčírem zaviroval mobil a je to dost silný vir..naštěstí strýc i teta programátoři takže pohoda...snad!
Takže dnešní otázky:
♥ Jaký máš názor na Violettu?
♥ Taky se ti někdy zaviroval mobil? Jak si to řešil/a?
♥ Nevadí ti, moje otázky? :D
Samozřejmě nemusíte odpovídat, ale byla bych moc ráda, protože u většiny článků to budu zavádět :) pokud tedy chcete
PS. kontrola affs bude vyhlášena zhruba za 4 dny..a omlouvám se, ale budu obíhat teď max. 2krát do týdne protože je zkoužkové období a navíc mám zavirovaný mobil :)
BTW. Moje gify
Nicky

Opět chci rozjet blog! :)

9. january 2016 at 18:20 | Nicky
ČAUVES LIDI! (snad vám ten pozdrav neva :D)
no vím, že jsem sem nezavítala a neoběhla asi 8 dnů a moc se za to omlouvám, ale všichni máme teď ve škole asi fušku, protože je pololetí a já to mám stejně. Je to moje první vízo ns gymplu a když tento týden nic nezkazím tak budu mít samé 1! ♥ Tak držte palce :D Já držím palce vám! Jak to vypadá s vaším vysvědčením? :D A už za sebou máte nějaké pololetky? - já ne, jen malé testíky a všechny pololetky v tento týden :D Ale znovu chci blog rozjet a jakmile skončí kontrola affs (bude samozřejmě vyhodnocení) tak potom si budu hledat nové,...taky už dost dlouho pracuju na layoutech a vždycky se mi stejně nelíbí :D A po hodně hodně hodně,..dlouhé době jsem se mrkla na Violettu a hodně mi toho uteklo :DD Tak doufám že se na mě nezlobíte ♥♥♥
Nicky

NOVÝ ROK!

1. january 2016 at 0:24 | Nicky
ČAUVES LIDI!
Nebude to anglický ale velmi kratky clanek. Pisu zive a sem u tety. Nic nestiham a aktivni budu az od 4. ledna. Mam vas rada! Vse nej do roku 2016